V čem se lišíme od ostatních?

Našim cílem je děti seznámit se světem kolem nás inovativní a zábavnou formou.

Naše výukové programy školky jsou zaměřené na přírodu, zvířátka tradice a sport. Nabízíme možnost volby plně anglického režimu s rodilými mluvčími nebo v česko-anglickém režimu. Malé skupinky dětí poznávají přírodu formou her, procházek a pokusů. Odpoledne probíhají profesionálně vedené zájmové kroužky.

Pár slov o školce

Environmentální centrum

Jsme projekt moderního enviromentálního centra a školky pro děti od 3 do 6 let sídlící v novostavbě u Botanické zahrady a v těsné blízkosti zoo. Lokalita nabízí skvělé sportovní vyžití pro děti v překrásné přírodě chráněné krajinné oblasti. Naleznete zde okouzlující botanickou zahradu, zoologickou zahradu, parky, vinice, poznávání fauny, flóry a to vše v bezpečí připomínající vesnici pouhých 10 minut od centra.

Jsme moderní! Rodiče mohou využít interní aplikaci, kde si mohou prohlédnout fotografie co jejich dítě dělalo. Jsou informováni o aktuálním dění ve školce, díky aplikaci jsme s rodiči v úzkém kontaktu a rodiče mají kontrolu.


Chci znát cenu Přijďte se k nám podívat


Přehled kroužků ve školce

Poznejte nás blíž

Jak to u nás vypadá?

Podívejte se, jak to u nás vypadá a na co se může Vaše dítě těšit. Čeká jej spousta různorodých aktivit, hraček rozvíjejících představivost a hlavně mnoho usměvavých kamarádů!

Poznejte nás

Náš tým v Envicentru labuť

Sabina KřížováJednatelka MŠ

Považuji za zásadní připravit naše děti na budoucnost, která na ně čeká a stále se zvyšující nároky, které na ně budou kladeny. Školky labuť jsem vytvořila jako anglickou školku, anglicko-českou školku a jesle s nejvyšší úrovní po mnoha stránkách.

Více informací
Jan VodrážkaZástupce jednatele MŠ

Honza své pedagogické dovednosti prohluboval během stáže v Anglii. Zde nejen rozšířil své znalosti anglického jazyka, ale též systematicky studoval metodiky výuky předškolních dětí v zahraničí. Honza se stal garantem předškolní přípravy díky svým dlouholetým zkušenostem a úspěšně připravil několik skupin dětí na vstup do školního prostředí. Jeho neustálá pozitivní energie a kreativní přístup obohacují veškerou interakci s dětmi.

Více informací
MirkaMetodik vzdělávání v českém jazyce

Mirka vystudovala střední zdravotnickou školu obor všeobecná zdravotní sestra. Po absolvování školy pracovala 3 roky v dětské odborné léčebně, kde získala mnoho zkušeností s dětmi předškolního věku.

Více informací
GeorgeMetodik vzdělávání v AJ

George k nám nastoupil jako učitel hudby a anglického jazyka, výuku vede pouze v anglickém jazyce. Vystudoval střední školu v USA, Virginia, Woodson High School, kde již zjišťoval, že jeho budoucím zaměstnáním bude výchova a vzdělávání dětí předškolního věku. Studoval na NOVA college, Virginia USA, jak správně, efektivně a moderně učit anglický jazyk předškolní děti.

Více informací
NatálieOrganizace chodu MŠ, učitelka předškolního vzdělávání

Práci s dětmi se věnuje od brzkého věku jako doprovod na školky v přírodě nebo vedoucí na dětských táborech. Nyní se věnuje organizaci v naší školce.

Více informací
SabinaOrganizace chodu MŠ, učitelka ve školce

Děti odmalička miluje. Je sama takové "malé velké dítě", proto vidí svět dětí takový, jaký opravdu je. Momentálně studuje předškolní a mimoškolní pedagogiku, aby mohla pracovat už jen s dětmi a splnit si tak svůj sen.

Více informací
JenniferRodilý mluvčí

Jennifer se před rokem přestěhovala z Kanady, aby učila děti v České republice. Vždy si ráda hrála a učila se s dětmi. Je nejšťastnější, když je s nimi a může jim předávat svou lásku a energii. Po studiu dětské psychologie se rozhodla, že učitelství je to, co má dělat, a přestěhovala se do ČR, aby mohla dělat její vysněnou práci v našem nejkrásnějším městě.

Více informací
LeighRodilý mluvčí

Lee se rozhodl jeho pracovní život věnovat práci s dětmi. Je to práce, kterou doopravdy miluje, protože každé dítě mu dokaže vykouzlit úsměv na tváři a každý den s nimi je jiný. Lee cestoval kolem světa a přes 18 let pracoval v různých mateřských školách, státních i soukromých ale nakonec svůj domov našel v Čechách, zejména v této úžasné školce, kde je obklopen kolegy, kteří se ze srdce starají o výuku dětí a hlavně také jejich blahu.

Více informací
DeepUčitelka angličtiny

Deep má zkušenost s dětmi od jejích 14 let. Dobrovolně učila děti v její zemi a od mala se starala o její sourozence. Práce s dětmi je to, co si užívá nejvíce a nejraději a je ráda, že může být součástí v jejich životě a pomáhat jim v jejich osobním růstu.

Více informací
SvetaUčitel angličtiny

Sveta se narodila se a vyrostla v Kazachstánu, do České republiky se přestěhovala kvůli manželově práci. Poté, co cestovala po světě a získala zkušenosti s prací jako učitelka angličtiny ve Vietnamu, rozhodla se odjet do Anglie, aby zvýšila své profesní dovednosti jako učitelka.

Více informací
HadiaUčitelka angličtiny ve školce

Hadia cestuje již od dětství po celém světě, její otec pracoval na ambasádě a to byl důvod, proč se neustále stěhovali. Byla 3 roky v USA, kde zde chodilla i do školy. Po usazení v České republice, hledala, jakým směrem se vydat a zjistila, že práce ve školce je to, co jí baví a naplňuje.

Více informací
JanaLogopedický preventista

Jana má ve školce na starosti logopedickou prevenci a podporuje rozvoj řeči u našich dětiček. Stará se i o ty naše nejmenší a dělá to s láskou a nadšením.

Více informací

Zaujali jsme Vás, ale stále váháte?

Přijďte se k nám podívat
a poznejte nás osobně

Chci osobní prohlídku
Rychlé kontakty

Volejte
+420 607 333 444
E-mail
info@skolkylabut.cz

Kontakty
Sociální sítě
Facebook Instagram Youtube